Pasak komandos trenerio Ryčio Alksnevičiaus, pirmoji Lietuvos stipriausių optimistiečių stovykla prasidėjo ne pačiu geriausiu oru : temperatūra tokia, kokiai esant mes Lietuvoje jau neburiuojame, nors galėtume . Bet kai atvyksti , tai kaip sakoma- nėra blogo oro, yra tik bloga apranga. Keletas vaikų pagalvojo, kad Ispanijoje visada vasara, ir buriavimo rūbelių pakaks vasarinių 🙂 . Na ,iš savo klaidų visada mokomės.
Vieta buriavimui labai gera: jūra, vėjas ir bangos. Papūtus stipriau, galima pasislėpti ir treniruotis įlankoje. Šios stovyklos metu, treniravomės laivo valdymo ir technikos, į taktiką nosies nekišome, – vėliau.. , teigė treneris.
Jis pastebėjo, kad tikrai yra kur tobulėti: labai trūksta vieno ar dviejų ryškių lyderių į kuriuos būtų galima lygiuotis. Taip pat stebimi įsisenėję blogi įpročiai, kuriuos panaikinti gali tik didelis vaikų noras. Stebimas nepakankamas sportininkų fizinis parengtumas,- juk buriavimas yra daug fizinės jėgos ir ištvermės reikalaujantis sportas. Laiko tobulėti dar yra, reik tik noro ir motyvacijos. Gaila, kad šiandien paskutinė diena, nes pagaliau sulaukėme šilto vejo ir bangų iš jūros 🙂 .
Jaučiamės patobulėję ir dėkojame LOJKBA ir LBS už suteiktą galimybę.

Mokomoji treniruočių stovykla Palamose

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *