Tik ką prasidėjęs sezonas pamažu eina į pabaigą. Jei pavyks, gal dar spalį pagainiosime vėją. Visą sezoną “sujaukęs” covid virusas stipriai pakoregavo ir varžybų tvarkaraštį,- teko atsisakyti dalyvavimo tarptautinėse varžybose tolimajame užsienyje, apsilankėme tik pas brolius latvius ir estus. Juk norisi nors kiek “paragauti “ to jūros….

Atšauktas Europos čempionatas Estijoje lyg ir leido atsipalaiduoti , pagalvoti apie ramesnį sezoną vietinėse varžybose, bet ne ilgam….. Netikėta žinia , kad Slovėnija sutiko priimti būrį optimistiečių iš viso pasaulio , organizuodama Europos čempionatą spalio mėnesį, vėl visus išjudino ir privertė pasitempti. Teko skubiai aptarti atrankos kriterijus ir numatyti varžybas. Jau po dviejų atrankinių varžybų – LR jaunių čempionato ir LR taurės , paaiškėjo stipriausias sportininkų trejetas, kuris užsitikrino vietas Europos čempionate. Tai Matas Kniubas ir Marius Antanavičius iš Kauno, bei Rūta Mažunavičiūtė iš Šiaulių. Ketvirtoji vieta paaiškėjo tik po paskutinių atrankinių varžybų- LOJKBA taurės Nidoje. Atkaklioje kovoje ją iškovojo vienuolikametis Benas Bestauskas iš Klaipėdos.

Paskutiniosiose varžybose, LOJKBA taurėje Nidoje , intriga išliko iki paskutinio finišo. Visad nugali atkakliausieji ir labiausiai to trokštantys , einantys tikslo link.

Taip pat Lietuvą atstovas jaunasis talentas Erikas Sheidt, kuris dėl covid -19 negalėjo dalyvauti atrankose Lietuvoje, tačiau taryba vieningai pritarė , o Erikas savo rezultatais Italijoje (kur ir gyvena)įrodė, kad yra vertas būti tarp geriausių lietuvių. Mums bus didelė garbė 😊.

Organizuojant Optimist asociacijos taurę labai noriu padėkoti visai Neringos sporto mokyklai ir jos direktoriui Norbertui Airošiui , kurie pasirūpino svarbiausia varžybų atributika, užkandukais vaikams ir visą sezoną glaudžiai bendradarbiavo organizuojant bendrus renginius; Klaipėdos buriavimo klubui “Žiemys”, kuris greit sureagavo į prašymą ir atsivežė varžyboms reikiamas vėliavas; visam teisėjų klolektyvui:Laurynui, Jurgiui, Ryčiui, Ričardui, Martis, Gustui , Kristupui, Herkui ir Saule ; na ir Neptūnui, kuris nepagailėjo vėjo ir saulės🙂

Taip pat didžiausias ačiū pagrindiniams mūsų rėmėjams “Petkauskas” fondui iš Amerikos, be kurio finansinės paramos šiemet nebūtų pavykę suorganizuoti nei mokymų treneriams, nei stovyklos, nei pačios LOJKBA taurės.

“Marex boats” įmonei ačiū už įsteigtus prizus treneriams ir nuolat mums teikiamą techninę pagalbą.

Ir kaip gi be mūsų medijos-Dainius Čėpla, kuris ne tik “gaudo “ pačias gražiausias akimirkas, bet ir aktyviai dalyvauja tėvų komiteto veikloje.

Kaip niekad, visų varžybų metu, jautėsi stiprus visų Lietuvos trenerių vieningumas ir bendradarbiavimas.

Juk tik visi kartu galime nuveikti dar daugiau!

Didžiausi sveikinimai nugalėtojams!

LOJKBA taurės rezultatai:

https://regattas.eu/filesdb/1576411682.pdf

.

Paaiškėjo 2020m. Europos čempionato Slovėnijoje dalyviai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *