Gerbiami tėveliai, sportininkai ir jų treneriai.
LOJKBA bendradarbiaudama su Neringos sporto mokykla labai nori sudaryti galimybes visos Lietuvos vaikams šį žiemos sezoną (2021-2022m.) praleisti buriuojant Ispanijoje.
Buvo sudarytos dvi rinktinės: viena – pagal atrankos į EČ rezultatus (4+3 skirtingos lyties), kurie yra skelbiami Optimistam.lt puslapyje ir kita – dar jaunų, priaugančių, motyvuotų ir pažangą rodančių vaikų. Asociacijos tikslas – sudaryti galimybes stipriausiems Lietuvos sportininkams treniruotis ir kelti savo sportinį meistriškumą drauge visus metus. Jaunieji sportininkai treniruosis ir dalyvaus varžybose Ispanijoje, Italijoje. Visas stovyklos išlaidas finansuoja vaikų tėveliai, todėl visad laukiami visi norintys bent kiek prisidėti ir ne tik finansiškai (savo organizacine ar fizine pagalba, idėjomis) …🙂
Taip pat labai norėjosi , kad ir kiti Lietuvos optimistiečiai turėtų tokią pat galimybę. Todėl Neringos sporto mokykla labai entuziastingai pasiūlė organizuoti stovyklas toje pat akvatorijoje kai nesitreniruos rinktinės. Jie vykdys stovyklas ne tik savo sporto mokyklos auklėtiniams, bet skatina jungtis buriuojančius vaikus iš visos Lietuvos. Jums tereikia susisiekti su Neringos sporto mokyklos atstovais organizuojančiais šias stovyklas.
Dėl visos informacijos ir sąlygų kreiptis:
Neringos sporto mokykla-865751972
Treneris Zigmas-  8683 44 075
2021 – 2022m. žiemos stovyklos Ispanijoje

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *