Optimist 2018 kalendorius   atsisiųsti

 

   Optimist jachtų klasės varžybos 2018

Nr. Varžybų pavadinimas Data Vieta                                                  Vykdo
BALANDIS
1. LR buriavimo taurė, Vl. ir V. Mamontovų atminimo „Vėtrungės“ taurė 04 27-29 Nida                                LBS, Neringos SM

Atranka į EČ

GEGUŽĖ
2. Puchar Zatoka 05 02-05 Puck, Lenkija                           Atranka į EČ
3. YKP Gdynia 05 17-20 Gdynia, Lenkija                        Atranka į EČ
4. „Burių paradas“ 05 19-20 Elektrėnai                          BK „Poseidonas“
5. „Bangpūčio“ taurė 05 25-27 Kaunas                       Kauno BM Bangpūtys
6. Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos buriavimo taurė 05 26-27 Dreverna                         KKBSM „Žiemys“
BIRŽELIS
7. „Galvės taurė 2018“ 06 01-03 Trakai                                Gero vėjo klubas
8. „Klaipėda Jazz Dancer“ regata 06 09 Dreverna                         KKBSM „Žiemys“
9. Klaipėdos rajono Mero taurė 06 10 Dreverna                         KKBSM „Žiemys“
10. BMW JAUNIMO TAURĖ 06 15-17 Dreverna                         KKBSM „Žiemys“
11. Kauno m. pirmenybės 06 20-22 Kaunas                      Kauno BM Bangpūtys
12. LR Vaikų buriavimo čempionatas 06 20-22 Kaunas             LBS, Kauno BM Bangpūtys
13. Europos OPTIMIST čempionatas 06 23-30 Scheveningenas, Olandija            Optiworld
14. Vilniaus čempionatas 06 30-7 01 Trakai                           Vilniaus jachtklubas
LIEPA
15. „Limarko“ taurė 07 06-08 Dreverna                         KKBSM „Žiemys“
16. XII Dusios regata 07 06-08 Dusia                                 Marijampolės BK
17. Kauno m. jaunučių žaidynės 07 10-12 Kaunas                       Kauno BM Bangpūtys
18. Tarptautinė Rekyvos regata  O. Truchano taurei laimėti 07 14-15 Šiauliai                      ŠBK, SM „Atžalynas“
19. LR jaunučių žaidynės 07 19-21 Kaunas                                                  LBS
RUGPJŪTIS
20. Kauno m čempionatas 08 14-16 Kaunas                       Kauno BM Bangpūtys
21. Marijampolės apskrities čempionatas 08 18-19 Vilkaviškis                        Marijampolės BK
22. Regata Vėjo sparnai 08 23-25 Plateliai                              BK  Vejo sparnai
23. Atviros klubo pirmenybės-Leono Valinevičiaus atminimo regata 08 25-26 Elektrėnai                          BK „Poseidonas“
24. LR Jaunių ir jaunimo čempionatas 08 31-9 02 Kaunas                                                  LBS
RUGSĖJIS
25. Marijampolės čempionatas Mero taurei laimėti 09 15 Marijampolė                     Marijampolės BK
26. J. Stabinio taurė 09 15 Trakai                           Vilniaus jachtklubas
27. Lietuvos “Optimist” jachtų klasės asociacijos čempionatas 09 21-23 Elektrėnai                LOA, BK „Poseidonas“
28. „Poseidono“ taurės regata 09 22-23 Elektrėnai                BK „Poseidonas“, NBA
29. XXVIII Tarptautinė  regata “Rudens vėjas” 09 28-30 Kaunas            LBS, Kauno BM Bangpūtys
SPALIS
30. Buriavimo sezono uždarymo varžybos Yamaha taurei laimėti 10 13 Dreverna                         KKBSM „Žiemys“
31. Katamaranų sezono uždarymo regata 10 20-21 Elektrėnai                BK „Poseidonas“, NBA