Tvarkaraštis atsisiūsti

2019 M. OPTIMIST JACHTŲ KLASĖS LIETUVOS

IR POPULIARIAUSIOS UŽSIENIO VARŽYBOS

Nr. Varžybų pavadinimas Data Vieta Organizatorius Komentarai
1 Bodrumo tarptautinė Optimist jachtų klasės regata 03.05-09 Bodrum, Turkija
2 „Lake Garda meeting“ tarptautinė regata 04.18-21 Garda, Italija
3

 

“Bangpūčio”  taurė 05.02-04 Kaunas Kauno SM “Bangpūtys”
4 „Pucko taurė“ 05.02-05 Puck, Lenkija Atrankinės į EČ, Lietuvos reitinginės varžybos
5 “How is how” I etapas 05.08-09 Nida NBA, BK “Poseidonas”
6 LR buriavimo taurė, VL. Ir V.Mamontovų atminimo “Vėtrungės “ taurė 05.10-12 Nida LBS, Neringos SM Atrankinės į EČ, Lietuvos reitinginės varžybos
7 “Dzivnovo”taurė 05.16-19 Dziwnow, Lenkija Atrankinės į EČ;  Lietuvos reitinginės varžybos
8 “How is how” II etapas 05.25-26 Elektrėnai NBA, BK “Poseidonas”
9 “Galvės taurė 2019“ 05.30-06.02 Trakai “Gero vėjo“ klubas
10 Kauno m. pirmenybės O6.06-08 Kaunas Kauno SM “Bangpūtys”
11 Klaipėdos rajono Mero taurė 06.08 Drėverna KKBSM “Žiemys”
12 Klaipėda “Jazz Dancer”regata 06.09 Drėverna KKBSM “Žiemys”
13 “BMW jaunimo” taurė 06.14-16 Drėverna KKBSM “Žiemys”
14 “Team racing” čempionatas 06.20-23 Elektrėnai NBA, BK “Poseidonas”
15 Europos čempionatas 06.22-29 Crozon-Morgat, Prancūzija
16 LR vaikų čempionatas 06.28-30 Kaunas LBS
Gdynios taure 06.28-30 Gdynia
17 XXXXIII Spinnaker regata 06.29-07.02 Talinas, Estija EOCA
18 Vilniaus m.čempionatas 07.06-07 Trakai Vilniaus jachtklubas
19 XIII Dūsios regata 07.06-07 Dusia Marijampolės BK
20 Kauno m. Jaunių žaidynės 07.10-12 Kaunas Kauno SM “Bangpūtys”
21 Tarptautinė Rekyvos regata O. Truchano taurei laimėti 07.13-14 Šiauliai ŠBK, SM   “Atžalynas”
22 LR jaunių žaidynės 07.19-21 Kaunas LBS
23 Kauno m.čempionatas 08.12-14 Kaunas Kauno SM “Bangpūtys“
24 “Limarko taurė” 08.16-18 Drėverna KKBSM”Žiemys”
25 Atviras Marijampolės apskrities čempionatas 08.17-18 Vilkaviškis Marijampolės BK
26 Atviros klubo pirmenybės – L.Valinevičiaus atminimo regatta ”Elektrėnų vėjas” 08.17-18 Elektrėnai BK “Poseidonas”
27 Regata “Vėjo sparnai” 08.22-24 Plateliai BK “Vėjo sparnai”
28 „How is how“ III etapas 08.29 Kaunas NBA, SK “Poseidonas”
29 LR jaunių čempionatas 08.30-09.01 Kaunas LBS Lietuvos reitingo varžybos
30 Tarptautinis Lenkijos Optimist jachtų klasės čempionatas 09.13-15 Dzywnow, Lenkija
31 Marijampolės m. čempionatas Mero taurei laimėti 09.14 Marijampolė Marijampolės BK
32 “How is how” IV etapas 09.20 Elektrėnai NBA, BK “Poseidonas”
33 Lietuvos Optimist jachtų klasės asociacijos taurė 09.20-22 Nida LOJKBA, Neringos SM Lietuvos reitingo varžybos
34 J.Stabino taurė 09.21 Trakai Vilniaus jachtklubas
35 Elektrėnų „Poseidono“ taurės regata 09.21-22 Elektrėnai BK “Poseidonas”
36 XXIX tarptautinė regata “Rudens vėjas” 10.04-06 Kaunas LBS, Kauno SM “Bangpūtys” Atranka į EČ, Lietuvos reitinginės varžybos
37 Buriavimo sezono uždarymo varžybos “Yamaha” taurei laimėti 10.04 Drėverna KKBSM “Žiemys”
38 Buriavimo sezono uždarymo regata 10.19 Elektrėnai BK “Poseidonas”
39 “How is how” V etapas 10.19-20 Elektrėnai NBA, BK “Poseidonas”
40 “How is how” finalas 10.26-27 Panevėžys, Elektrėnai NBA, BK “Poseidonas”

P.s. kai kurių Lenkijos varžybų datos dar nėra galutinai patvirtintos ir gali keistis.